Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolontariusze do Sali Kameralnej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 klakier

klakier

Administrator

• Administrators
  • 97 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 07:48

Poszukuje Wolontariuszy do sali kameralnej, ludzi którzy będą tylko związani z projektami które będą w sali kameralnej.

Gry Retro, Gry taneczne i ruchowe na Xbox, oraz Komiksy

Potrzebne mi są osoby w takich klimatach, Otaku mile widziani, Cospleje nie obowiązkowe ale mile widziane :)

Chce jeśli to możliwe stworzyć sobie baze ludzi poza Wolontariuszami których załatwia Darek aby byli tylko i wyłącznie związani z naszą salą

wszystkich chętnych proszę o kontakt: miloszklawa@gmail.com

signature.png

#2 Guest_cdarko (Dariusz Ciechacki)_*

Guest_cdarko (Dariusz Ciechacki)_*
  • Guests

Napisano 02 marzec 2017 - 10:52

Poszukuje Wolontariuszy do sali kameralnej, ludzi którzy będą tylko związani z projektami które będą w sali kameralnej.

Gry Retro, Gry taneczne i ruchowe na Xbox, oraz Komiksy

Potrzebne mi są osoby w takich klimatach, Otaku mile widziani, Cospleje nie obowiązkowe ale mile widziane :)

Chce jeśli to możliwe stworzyć sobie baze ludzi poza Wolontariuszami których załatwia Darek aby byli tylko i wyłącznie związani z naszą salą

wszystkich chętnych proszę o kontakt: miloszklawa@gmail.com

...wolontariuszy mamy dostać z Centrum Wolontariatu, a będą szkoleni u Perzola w gralni przez niego:-)

#3 klakier

klakier

Administrator

• Administrators
  • 97 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 05:39

Wiem Darku ale też wiem jak to jest i jak było wole mieć zapewnionych ludzi od ciebie ale sam wole też mieć osoby które będą tylko i wyłącznie podlegać mi, żeby nie było czegoś takiego:

- Hej ty idź na chwilkę tam bo ludzi nam brakuje.

Mam już wstępnie 3 osoby do pomocy a stałej ekipy potrzebuje minimum 10 nie licząc tego co ty mi załatwisz,

Poza tym jak wspomniałem w 1 poście potrzebuje osoby w klimacie :)

signature.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych